fbpx

Buckle Butik – Çocuk ve Bebek Giyim

Mağaza

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Bucklebutik.com adresinde verilen tüm servisler Bucklebutik’e aittir ve Kaşüstü/Yomra/TRABZON adresinde ikamet eden BuckleButik tarafından süreçler yürütülür. Kullanıcıların www.bucklebutik.com üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik ve Güvenlik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, BuckleButik ile paylaşımına izin vermektedir.

BuckleButik, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Web sitemiz üzerindeki üyelik süreci sırasında bir takım kişisel bilgilerinizi (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) toplamamız gerekir. Kampanya ve indirim gibi özel dönemlerde veya yeni çıkan ürünlerimizin tanıtımıyla ilgili belirli periyotlarda size bilgilendirmeler gönderebiliriz. Üyelik sürecinde Kullanıcı, BuckleButik’in, bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru ve bilgilendirmeler yapabileceğini, e-posta ve SMS gönderebileceğini ve diğer iletişim yolları ile bildirim yapabileceğine peşinen onay vermiştir. Üyelik sürecinizden sonra hesabınıza giriş yaparak bildirim ayarlarınızı istediğiniz şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz. E-posta üzerinden gerçekleşen üyelik onay sürecimizde elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

BuckleButik, gizli bilgileri özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder.

Kredi Kartı Güvenliği

BuckleButik, www.bucklebutik.com web sitesi üzerinden kredi kartı ile yapılan alışverişlerde kart sahiplerinin güvenliğini ön planda tutar. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimiz üzerinde saklanmaz. Satın alma sürecinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gerekenler;

  • Tarayıcınızın alt satırında anahtar ya da kilit simgesi olması (bu, güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu ve bilgilerinizin şifrelenerek korunduğunu gösterir)
  • Satın alma sürecinde kredi kartı ile ilgili bilgilerin sitemizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylanınca alışverişe devam edilir.

www.bucklebutik.com üzerinden kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığına karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, www.bucklebutik.com adresimizden ilk defa sipariş veriyorsanız adres, telefon ve finansal bilgilerinizin doğruluğunun onaylanması gerekir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve değiştirebilirsiniz. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Üçüncü Taraf Web Siteleri ve Uygulamalar

www.bucklebutik.com sitesi üzerinden başka sitelere link verilebilir. BuckleButik, bu linkler aracılığıyla ulaşılan sitelerin içerikleri ve gizlilik uygulamalarına yönelik herhangi bir sorumluluk taşımaz. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası, sadece www.bucklebutik.com internet sayfamızın kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

Telif Hakları

www.bucklebutik.com internet sitesi üzerinde yer alan içerik ve görsellerin tüm hakları BuckleButik’e aittir. Yazılı izin olmadığı müddetçe kullanılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz olarak kullanılması durumunda tarafınıza önce ihtar gönderilecek olup akabinde yasal işlemler başlatılacaktır.

İstisnai Haller

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde Firmamız, işbu “Gizlilik Politikası” hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

  1. Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
  2. BuckleButik’in www.bucklebutik.com web sitesine kayıt olan üyeleriyle yaptığı “Üyelik Sözleşmesi”nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;
  3. Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;
  4. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

E-Posta Güvenliği

www.bucklebutik.com üzerinde yer alan iletişim bölümümüzle yapacağınız herhangi bir yazışma veya sitemizin info@bucklebutik.com e-posta adresine göndereceğiniz herhangi bir e-postada kesinlikle kredi kartı numaranız ve şifrenizi yazmayınız. E-postalar üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. BuckleButik e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks