fbpx

Buckle Butik – Çocuk ve Bebek Giyim

Mağaza

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Sitemizde yer alan tüm ürünler üretici veya ithalatçı firmasının garanti kapsamındadır. Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için gelen kargoyu mutlaka kontrol ederek teslim almanız gerekir. Bir hasar gördüğünüzde mutlaka tutanak tutturunuz. Ürün arızalı çıktıysa, arızalı ürünü, garanti belgesi veya faturası ile tarafımıza kargo yoluyla gönderebilir ya da teknik servislere teslim edebilirsiniz. Teknik servis bilgileri kullanım kılavuzu ve garanti belgesi içerisinde yer almaktadır. Garanti süresince görülen arızalarla ilgili tüm kargo bedeli firmamıza aittir.

Ürünlerimiz ile ilgili teknik servis ihtiyacınız varsa:

 • Ürünü kendiniz size en yakın teknik servisimize getirebilirsiniz.
 • Kargo bedeli tarafımızca karşılanmak üzere ürünü teknik servisimize gönderebilirsiniz.
 • İletişim kanalımız yoluyla bize ulaşabilir; telefon (0850 346 6137) veya e-mail (info@bucklebutik.com) yoluyla süreç hakkında düzenli olarak bilgi alabilirsiniz.

İade Koşulları

Elektronik ortamda verdiğiniz siparişte tarafınıza sunulan satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Satın aldığınız ürün satış ve teslimi ile ilgili 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

Teknik servisimizce yapılan değerlendirme sonucunda ayıplı görülen tüm ürünler iade edilebilir. Bu süreçte görülen problemler garanti kapsamında değerlendirilir.

Ürünlerinizi mazeretsiz iade edebilirsiniz. Ancak aşağıda yer alan ürünlerin mazeretsiz iade edemeyeceğinizi belirtmek isteriz. Bunlar; göğüs pompası, göğüs pedi, emzik, biberon gibi hijyenik ürün grubuna dahil olan ürünler, ambalajı açılmış veya zarar görmüş olanlar, DVD, kitap, dergi gibi kopyalanabilir ürünler, iç çamaşırları ve yıkanmış kıyafetler, mama, içecek gibi gıda ürünleri, koruyucu bandı olmayan krem, şampuan gibi ürünler, isme özel hazırlanmış ürünler, indirim reyonundan alınan ürünler iade kapsamı içerisinde yer almaz.

Sitemizden satın alma işlemini yaparak, kargoyu teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde müşteri hizmetlerimize başvurarak iade sürecini başlatabilirsiniz. İade süreci nasıl işler;

 • Gönderim öncesi müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek iade nedeni hakkında bilgi vermeniz gerekir.
 • İade koşullarına uyan ürünleri anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması dışında bir kargo şirketiyle gönderim yapacaksanız, kargo bedeli sizin tarafınızdan karşılanmalıdır.
 • İade etmek istediğiniz ürünün ‘Cayma Hakkı’ dahilinde iade alınabilmesi için tarafınıza gönderim yapılan orijinal kutusunda ve eksiksiz olarak gönderilmesi gerekir. Eksiksiz ve hasarsız orijinal kutusunda gönderilmeyen ürünlerin iade ve değişimi yapılmaz. İade edeceğiniz ürünün yanında hediye olarak gönderilen bir ürün varsa aynı anda iade edilmesi gerekir.
 • Gönderdiğiniz ürünün kutusuna mutlaka orijinal faturasını eklemeniz gerekir. Faturasız gönderilen iadeler kabul edilmemektedir.
 • İadeniz satış sonrası servis bölümümüz tarafından incelenerek iade şartlarına uygun olup olmadığı değerlendirilir. İade şartlarına uygunsa geri ödeme süreci başlar. Geri ödeme süreci inceleme ardından ürün bedelinin kredi kartınıza 10 iş günü içerisinde ödenmesiyle gerçekleştirilir. Ödeme satın alma sürecindeki şekilde (taksitli ya da peşin alımına göre) işler.

İade Adresimiz

Adres: Kaşüstü mah. Hukuk sok. No:8/25 Yomra/Trabzon

Telefon: 0850 346 6137

E-mail: info@bucklebutik.com

SPIN TO WIN!

 • Try your lucky to get discount coupon
 • 1 spin per email
 • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks